Mentoři

Každý akcelerovaný projekt získá na začátku programu svého mentora. Ten se projektu bude věnovat během celého akceleračního programu a bude dohlížet na jeho rozvoj.

Dalibor Tomko

Dalibor Tomko

Innovation Designer ve společnosti IdeaSense a začínající permakulturní farmář v Podkrokonoší. V posledních letech se věnuji sociálním inovacím a design thinking. Baví mě objevovat světy ostatních lidí, experimentovat a do inovačního procesu přinášet nečekané souvislosti a perspektivy.

David Kovalský

David Kovalský

Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.

Filip Rameš

Filip Rameš

Působím jako specialista na evaluaci projektu Center společných služeb. Rozvíjel jsem aktivity neziskových organizací v oblastech vzdělávání a anti-diskriminace. Pravidelně hodnotím projekty v dotačních titulech Úřadu vlády ČR.

Jakub Štogr

Jakub Štogr

Business analytik, architekt informačních systémů, inovační konzultant, evaluátor a projektový manažer s dlouholetou národní i mezinárodní zkušeností. Dlouhodobě se věnuji digitálním sociálním inovacím.

Jan Ženíšek

Jan Ženíšek

Nabízím své různorodé zkušenosti business a technického konzultanta. Zaměřuji se převážně na zdravotní a finanční sektor, kde mám největší zkušenosti. V současné době pracuji jako produktový designer.

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Kristian Gambiraža

Kristian Gambiraža

Pomáhám stavět businessy, které prodávají. Experience: 13 let sales, 7 let top management, vybudoval jsem od nuly obchodní týmy ve dvou mezinárodních korporacích, od r.2015 totéž dělám pro B2B SMB firmy a startupy externě.

Lucie Kudrnová

Lucie Kudrnová

Jsem konzultantka, koučka a lektorka. Pomáhám mladým firmám s růstem. Specializuji se na komunikaci, obchod a marketing. Vedla jsem obchodní a marketingové týmy, rozumím managementu, rozvoji týmu a jeho angažovanosti.

Petr Holodňák

Petr Holodňák

Během let své praxe jsem poznal, že úspěch netkví v technologiích a nástrojích, ale v lidech. Věřím, že, ať už pomáhám firmám s managementem, strategií, komunikací, talent managementem, inovacemi, v jádru jde vždy o motivaci lidí, o firemní kulturu.

Robert Tůma

Robert Tůma

Jsem seniorní podnikatel a jeden z investorů Impact Hubu. Nedávno jsem se o sobě dozvěděl, že jsem nekonečně zvědavý. Baví mě vytvářet strategii a perspektivu tak, aby mělo (sociální) podnikání nějaký směr a smysl.