Mentoři

Každý akcelerovaný projekt získá na začátku programu svého mentora. Ten se projektu bude věnovat během celého akceleračního programu a bude dohlížet na jeho rozvoj.

Alžběta Axmann

Alžběta Axmann

Působím v HR, nejsem ale typ na oprašování směrnic. Firmy si mě vybírají, když začínají, končí nebo tuší, že je opravdu zle. Pomůžu vám podívat se komplexně na týmy, jednotlivce, procesy a značku a najít řešení, které bude profi, funkční a příjemné.

Danuše Kulhánková

Danuše Kulhánková

Třicet let působím v oblasti obchodu a marketingu v pozicích Obchodního a marketingového ředitele. Komunikaci, obchod miluji a mám i jako svůj koníček. Jsem členkou Tuesday Business Network, Business Leaders Forum, A-CSA a dalších, přednáším na konferencích.

David Kovalský

David Kovalský

Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.

Ivo Ptáčník

Ivo Ptáčník

Původní profesí jsem ekonom. A nyní provozuji pražírnu kávy. kavárny, eshop a nabízíme zážitkový kávový catering. Pořádáme kurzy přípravy kávy a kávovou akci Barista Cup Ostrava. Podporujeme společensky prospěšné projekty. Káva nás stále baví a máme z ní dětskou radost.

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Kamila Brandejsová

Kamila Brandejsová

Prošla jsem nadnárodními reklamními agenturami i korporacemi. Ze zkušenosti vím, že za slovem marketing si každý představí něco jiného. Já za každým projektem hledám v první řadě peníze. Pomáhám klientům, “tím marketingem”, najít cestu, jak je vydělat.

Kristian Gambiraža

Kristian Gambiraža

Pomáhám stavět businessy, které prodávají. Experience: 13 let sales, 7 let top management, vybudoval jsem od nuly obchodní týmy ve dvou mezinárodních korporacích, od r.2015 totéž dělám pro B2B SMB firmy a startupy externě.

Lucie Kudrnová

Lucie Kudrnová

Jsem konzultantka, koučka a lektorka. Pomáhám mladým firmám s růstem. Specializuji se na komunikaci, obchod a marketing. Vedla jsem obchodní a marketingové týmy, rozumím managementu, rozvoji týmu a jeho angažovanosti.

Martin Bazala

Martin Bazala

13 let vedu 1 firmu. Za tu dobu prošla start(up)em, zažila extrémní transformaci a dnes dělá to, co miluje. Po cestě jsem nasekal tísíce malých, stovky nepříjemných a pár extrémních chyb. Což je paradoxně to nejcennější pro mě, firmu a možná i Tebe.