Mentoři - Impact First : Impact First

Mentoři

Každý akcelerovaný projekt získá na začátku programu svého mentora. Ten se projektu bude věnovat během celého akceleračního programu a bude dohlížet na jeho rozvoj.

Bronislav Růžička

Bronislav Růžička

K dosažení výsledků v jakémkoliv projektu není potřebný jen správně stanovený záměr, ale rovněž systematický přístup a následování té nejefektivnější cesty k jeho naplnění. Řídím se heslem, že trvalý úspěch nebývá věcí náhody

Danuše Kulhánková

Danuše Kulhánková

Třicet let působím v oblasti obchodu a marketingu v pozicích Obchodního a marketingového ředitele. Komunikaci, obchod miluji a mám i jako svůj koníček. Jsem členkou Tuesday Business Network, Business Leaders Forum, A-CSA a dalších, přednáším na konferencích.

Jan Ženíšek

Jan Ženíšek

Nabízím své různorodé zkušenosti business a technického konzultanta. Zaměřuji se převážně na zdravotní a finanční sektor, kde mám největší zkušenosti. V současné době pracuji jako produktový designer.

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Kamila Brandejsová

Kamila Brandejsová

Prošla jsem nadnárodními reklamními agenturami i korporacemi. Ze zkušenosti vím, že za slovem marketing si každý představí něco jiného. Já za každým projektem hledám v první řadě peníze. Pomáhám klientům, “tím marketingem”, najít cestu, jak je vydělat.

Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

Jako finanční manažer ve Venture Capital světě a startup konzultant pomáhám podnikatelům mít pořádek (nejen) ve svých financích, strategických plánech a nastavení businessu směrem dovnitř i ven. Baví mě pracovat s nadšenými tvůrci a doplňovat jejich energii důrazem na efektivitu, fakta a detail.

Manu Chilaud

Manu Chilaud

Více než 20 let působím ve světě výroby, kde jsem řídil několik továren v Česku, Francii a Polsku. Zároveň jsem vedl velký brown field projekt v Havířově. Jsem spoluzakladatel projektu Iglou CZ - nouzové přístřešky pro lidi bez domova.

Ondřej Suchý

Ondřej Suchý

Pomáhám smysluplným projektům ujasnit si záměr, vytvořit jednoduchou strategii s dobře definovanou hodnotou, vyladit vztahy a zlepšovat provoz. Pomáhám rozjet správní rady, které podporují šéfa a drží fokus na vizi a strategii.

Regina Kubcová

Regina Kubcová

Přes 20 let se věnuji nastavování procesů a organizace ve firmách a řízení projektů. Pomáhám firmám zkrotit chaos a omezit plýtvání. Mým cílem je dělat z procesů a systému pomocníky, kteří přináší lidem klid, jistotu a čas.

Vráťa Čermák

Vráťa Čermák

Už 20 let objevuji cesty, jak udržet správný poměr mezi časem, rozsahem a rozpočtem. Řídím projekty, tvořím týmy projekťáků, zavádím projektové řízení a ukazuji cesty, jak, především s časem, nakládat smysluplně.