Mentoři

Každý akcelerovaný projekt získá na začátku programu svého mentora. Ten se projektu bude věnovat během celého akceleračního programu a bude dohlížet na jeho rozvoj.

Anna Schlindenbuch

Anna Schlindenbuch

Kreativní marketingový profesionál s více než 10 lety praxe a s prokazatelnými výsledky v oblasti budování značky, ATL, retailu a digitálního marketingu pro B2B i B2C cílovou skupinu.

Dalibor Tomko

Dalibor Tomko

Innovation Designer ve společnosti IdeaSense a začínající permakulturní farmář v Podkrokonoší. V posledních letech se věnuji sociálním inovacím a design thinking. Baví mě objevovat světy ostatních lidí, experimentovat a do inovačního procesu přinášet nečekané souvislosti a perspektivy.

David Kovalský

David Kovalský

Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.

Eva Vejvodová

Eva Vejvodová

Posledních sedm let se věnuji strategickému marketingu, především definování positioningu značek a cílových skupin a strategií, jak je efektivně oslovit. Mám bohatou zkušenost se sestavováním a exekucí marketingových plánů, tvorbou komunikace značek, vývojem produktových inovací, prací s daty a výzkumy i vedením lidí.

Filip Rameš

Filip Rameš

Působím jako specialista na evaluaci projektu Center společných služeb. Rozvíjel jsem aktivity neziskových organizací v oblastech vzdělávání a anti-diskriminace. Pravidelně hodnotím projekty v dotačních titulech Úřadu vlády ČR.

Jakub Štogr

Jakub Štogr

Business analytik, architekt informačních systémů, inovační konzultant, evaluátor a projektový manažer s dlouholetou národní i mezinárodní zkušeností. Dlouhodobě se věnuji digitálním sociálním inovacím.

Josef Slavíček

Josef Slavíček

Je spoluzakladatelem Madesense, agentury pro návrh produktů a značek v Praze, která spolupracuje s klienty jako Erste Group, Centrum.cz, Orange, Mastercard. Jeho profesionální život stojí na jeho bohatých zkušenostech s designem. Bez ohledu na to, jestli jste odvážný start-up, smysluplný krypto projekt nebo velká společnost s inteligentní vizí rád vám pomůže.

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Kristian Gambiraža

Kristian Gambiraža

Pomáhám stavět businessy, které prodávají. Experience: 13 let sales, 7 let top management, vybudoval jsem od nuly obchodní týmy ve dvou mezinárodních korporacích, od r.2015 totéž dělám pro B2B SMB firmy a startupy externě.

Lenka Mrázová

Lenka Mrázová

Pocházím ze světa tvrdých čísel, stále však vidím člověka na 1.místě. Rozumím byznys světu a jeho fungování. Po 15 let práce pro PwC (5 let jako ředitelka) i po 5 letech na volné noze jsem stále plná energie a nápadů. Díky práci 13 let v orgánech Nadace VIA vím, o čem je nezisk.
Mám rozsáhlou síť kvalitních kontaktů v různých oborech, zkoušky daň. poradce, statutárního auditora, ACCA, koučovací výcviky.

Lubomír Rejda

Lubomír Rejda

Poradí vám, jak na to, když budete chtít vstoupit na trh s novým produktem či službou v segmentu B2C či B2B. Doporučí jakým způsobem získat relevantní informace o trhu a potenciálních zákaznících. Případně pomůže nastavit vhodnou marketingovou a obchodní strategii. Vymýšlení nových věcí jej prostě baví.

Lucie Kudrnová

Lucie Kudrnová

Jsem konzultantka, koučka a lektorka. Pomáhám mladým firmám s růstem. Specializuji se na komunikaci, obchod a marketing. Vedla jsem obchodní a marketingové týmy, rozumím managementu, rozvoji týmu a jeho angažovanosti.

Lukáš Cypra

Lukáš Cypra

Od roku 1998 se věnuji B2B obchodu. Pracoval jsem s firmami českými (Unicorn, Inmite) i zahraničními (MindShare, Siemens), malými i velkými. Na volné noze pomáhám poslední 4 roky firmám, které buď chtějí či potřebují změnit své obchodní aktivity - primárně v B2B segmentu nebo které rychle rostou a stávající obchodní nastavení už jim nestačí.

Michaela Sladká

Michaela Sladká

Pracovala jsem šest v České televizi a Českém rozhlase, následně dva roky jako mluvčí ministerstva a posledních šest let jsem strávila jako mluvčí a PR specialista neziskové organizace Život 90. Umím vycítit, co je na tématu zajímavé, a to pak použít k tomu, abych vzbudila zájem. Lehce pracuji s textem, z odborných a pro laiky nesrozumitelných pojednání udělám poutavé čtení pro kohokoli. Umím se dobře ptát a srozumitelně vysvětlovat. Z mých předchozích aktivit si nesu kontakty na novináře.

Olga Dědinová

Olga Dědinová

Mám mezinárodní zkušenosti s řízením projektového týmu a řešeními složitého implementace informačních systémů (SAP), stejně jako budováním a řízením menších servisních center. Často jsem hrála roli mediátora. Osahala sem si i evropské dotace a práci spojenou s akademickou sférou i vytváření studentských laboratoří, stejně jako vytváření studentských laboratoří, organizování mezinárodních akcí, produkci filmů a vydávání knih.

Petr Holodňák

Petr Holodňák

Během let své praxe jsem poznal, že úspěch netkví v technologiích a nástrojích, ale v lidech. Věřím, že, ať už pomáhám firmám s managementem, strategií, komunikací, talent managementem, inovacemi, v jádru jde vždy o motivaci lidí, o firemní kulturu.

Robert Tůma

Robert Tůma

Jsem seniorní podnikatel a jeden z investorů Impact Hubu. Nedávno jsem se o sobě dozvěděl, že jsem nekonečně zvědavý. Baví mě vytvářet strategii a perspektivu tak, aby mělo (sociální) podnikání nějaký směr a smysl.

Simona Bodláková

Simona Bodláková

Jsem certifikovaná koučka, věnuji se manažerskému koučinku - manažerům pomáhám nastavit svou práci tak, aby jim přinášela radost a výsledky. Mám za sebou krizový management, řízení i několika týmů najednou, umím vést produkt celým jeho životem od nápadu až po ukončení. Moc ráda odhaluju neefektivní oblasti a napravuji je.