Mentoři

Každý akcelerovaný projekt získá na začátku programu svého mentora. Ten se projektu bude věnovat během celého akceleračního programu a bude dohlížet na jeho rozvoj.

Danuše Kulhánková

Danuše Kulhánková

Třicet let působím v oblasti obchodu a marketingu v pozicích Obchodního a marketingového ředitele. Komunikaci, obchod miluji a mám i jako svůj koníček. Jsem členkou Tuesday Business Network, Business Leaders Forum, A-CSA a dalších, přednáším na konferencích.

David Kovalský

David Kovalský

Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.

Jakub Lorenc

Jakub Lorenc

Aktuálně vedu tým v digitální agentuře Peppermint, kde má na starost především komunikaci České spořitelny. Dříve jsem vedl Social Media tým v agentuře AMI Digital, která je dceřinnou společnosti největší PR agentury v Česku. V roce 2015 jsem získal certifikací Google v oblasti digitálního marketingu.

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Kristian Gambiraža

Kristian Gambiraža

Pomáhám stavět businessy, které prodávají. Experience: 13 let sales, 7 let top management, vybudoval jsem od nuly obchodní týmy ve dvou mezinárodních korporacích, od r.2015 totéž dělám pro B2B SMB firmy a startupy externě.

Lenka Filipová

Lenka Filipová

Díky spolupráci s M.C.TRITON se již 20 let pohybuji ve znalostních službách (poradenství pro firmy a obce, lékařská péče) a tomu, jak tyto služby dostat ke svým zákazníkům. Hledáte-li cestu, jak svoji službu nabízet a propagovat na trhu, tak vám umím pomoci nejen radou, ale i konkrétními činy.

Lukáš Havlásek

Lukáš Havlásek

Jako CEO firmy Shopsys jsem za 11 let v e-commerce zažil projekty s rychlým růstem. Každý vzestup však provází výzvy - manažerské, finanční i technologické. Pomůžu Vám je zvládnout a nastartovat projekty k úspěchu.

Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

Jako finanční manažer ve Venture Capital světě a startup konzultant pomáhám podnikatelům mít pořádek (nejen) ve svých financích, strategických plánech a nastavení businessu směrem dovnitř i ven. Baví mě pracovat s nadšenými tvůrci a doplňovat jejich energii důrazem na efektivitu, fakta a detail.

Marek Vozka

Marek Vozka

Jsem leader, manažer a kouč se specializací na neziskový prostor – jsem provozním ředitelem Člověka v tísni. Můj přístup charakterizují dvě věty: „Kdo je nejdůležitější člověk na světě? Ten, který právě sedí před Vámi“.