Večeře za odměnu - Impact First : Impact First

Večeře za odměnu

Praha, 20. května 2018

Přesně v polovině každého běhu Impact First, čeká všechny účastníky výjimečné setkání – tzv. postupová brána, kdy přesně po dvou měsících musí před porotou programu, plénem mentorů a expertů, odprezentovat svůj pokrok v rámci programu. Po představení projektů následuje porada poroty, která hodnotí posun všech projektů, jejich snahu a správné směřování..

Pro týmy stresová část dne byla vyvážena třešničkou na dortu v podobě  společné networkingové večeře týmů, mentorů a expertů. Letos jsme pro ní zvolili smíchovskou Kavárnu co hledá jméno, která je vyhlášená skvělým cateringem a inspirujícím prostředím pro neformální debatu. Kromě mentorů, expertů a hlavně týmů využil možnost sejít při i náš partner Česká spořitelna a Nadace České spořitelny.

Večeří prováděla koordinátorka programu Kačka Boušková. Vratislav Čermák, expert na time-management, nám po večeři napsal “Díky za fajn akci! Říkal jsem si, že vás musím pochválit, jaké jste profesionální networkerky. Líbilo se mi, že opravdu proaktivně propojujete lidi, kteří tam jsou a díky tomu vznikne více diskuzí a seznámení i mezi těmi, kteří by se do společné debaty třeba původně vůbec nedali. Zní to jako samozřejmost, ale většina networkingů toto postrádá. Takže velký dík.“

Moc si těchto slov jako organizátoři vážíme a děkujeme za ně, z úst profesionála, který se snaží posouvat lidi ke smysluplnému přístupu k životu prostřednictvím vědomého využití času s pomocí jednoduchých technologií, nás tato slova obzvlášť těší.

Další večeře je plánovaná při dalším běhu Impact First.

Cena za účast v programu je 10 000 Kč. První sprint (úvodní celodenní workshop) je bezplatný, částka 10 000 Kč je splatná v případě postupu do 2. sprintu. 

Přihlášky a podrobnější informace k akceleraci najdete tady: https://www.impactfirst.cz/

  • Datum publikování: 20. května 2018